Impotencja – podłoża impotencji

man stressed about ed problem
man stressed about ed problem


Impotencja to problem, który dotyka wielu mężczyzn. Choć podniecenie może występować wzwodu brak, co jak wiadomo w dużym stopniu komplikuje życie seksualne. Co powoduje tą nie miłą przypadłość ? Impotencja może mieć dwa podłoża pl.wikipedia.org. Podłoże psychiczne, oraz podłoże fizyczne. Psychogenna (psychiczna) impotencja może być spowodowana częstymi kompleksami u mężczyzn na przykład kompleksem małego członka.

Może też być spowodowana lękiem przed ciążą partnerki, winą czy strachem przed grzechem, a także stresem pl.wikipedia.org. Impotencja ta nie zabiera jednak sprawności seksualnej – podczas masturbacji, marzeń sennych, czy stosunku z inną partnerką ustępuje. Drugim typem impotencji jest impotencja fizyczna – najczęściej występuje na skutek zaawansowanego wieku, bądź choroby.

O problemie z impotencją fizyczną można jedynie mówić, gdy problemy w stosunkach seksualnych pojawiają się wielokrotnie w stosunku z osobą bliską emocjonalnie nastek.pl. Impotencja to jedna z chorób, której mężczyźni wstydzą się najbardziej. Najczęściej dolegliwość ta nie kończy się wizytą u lekarza, co jest ogromnym błędem, bo dzisiejsza medycyna wielu chorym potrafi przywrócić erekcję.

Rate this post